dita dita .

dita

لباس باشگاهی مناسب

بهترین جنس لباس ورزشی کدامند.
از انجا که امکان تعریق در ورزش بسیار زیاد است .باید لباسی مناسب برای ورزش انتخاب کنیم .
لباس های تمام نخ یا نخ پنبه، بهترین جنس برای لباس های ورزشی هستند. لباس های نخی یا پنبه ای، عرق را به سادگی به خود جذب می کنند و مانع عرق سوز و قرمز شدن بدن را به خصوص در ناحیه زیر بغل و کشاله ران می گیرند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۲:۲۵ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

بهترین گوشی چهارسیم کارته

تاریخچه ی موبایل در زندگی انسان ها.
موبایل مثل ما انسان ها روند رشد خود را طی میکند. با پیدایش موبایل زندگی انسان ها تغیر بسیاری کرد و امروزه کسی نمی تواند لحظه ای را تصور کند که در آن از ارسال پیامک، تماس تلفنی و نیز اینترنت واز شبکه های مجازی موبایل نباشد. از آن جا که موبایل ها قرار بود در روند شبکه های موبایلی کار کنند، روند توسعه آنها بسیاربه روند رشد شبکه های موبایلی وابسته شده است.در این نوشتار سعی شده است تاریخچه ی بسیاری از ابتدای متولد شدن موبایل تا به امروز ارائه شده است. در ادامه با کوک موبایل بیشتر اشنا می شوید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۲۵ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

چاپ پازل و ساک دستی پارچه ای باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد ؟

اگر تا به حال به چاپ پازل دقت نکرده بودید و به آن ، همانند یک راه درآمدی نگاه نکرده بودید می توانید با خواندن این مقاله فکری جدید و بسیار به صرفه و تنها با خرید یک دستگاه چاپ پازل و سرمایه کوچک به سود و فروش واقعی خود پی ببرید .
.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۳:۳۰ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

چرا خرید خودروهای چینی جذاب شده است

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو ایران می‌گوید: به دلیل عدم عرضه خودروهای خارجی تقاضا برای خرید خودروهای چینی در بازار افزایش یافته و پیش‌بینی می‌شود تا پایان تابستان قیمت خودروهای چینی تا 30 درصد گران شود. با آنکه انتظار می‌رفت هزینه واردات خودروهای چینی در سال ۹۸ افزایش یابد و بالعکس آن تقاضا کاهش یابد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۰۲ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

علت کاهش فروش خودروهای چینی در بازار چیست؟

با تصمیم دولت چین، خودروسازان داخلی این کشور در سال های اخیر به سمت تولید هر چه بیشتر مدل های هیبریدی و برقی سوق داده شده اند. اگر چه اتخاذ چنین تصمیمی جالب و آینده نگرانه به نظر می رسد، اما ظاهرا نتیجه آن چنان که می بایست خوب از آب در نیامده است. طبق آخرین آمارهای منتشر شده، خودروهای چینی در بازار داخلی به لحاظ فروش وضعیت مناسبی نداشته و در حال از دست دادن سهم خود هستند. به عنوان نمونه جیلی که یکی از برندهای مطرح چینی محسوب می شود، در جولای گذشته برای چهارمین ماه متوالی بیش از 20 درصد افت فروش را تجربه کرده است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۸:۲۶ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

تعمیرات تخصصی سردخانه در تهران

در پایان هزاره دوم میلادی ، علم تبرید به جای یکی از ده اختراع عالی قرن شناخته شد که از سال 1872 و با ابداع سیستم مکانیکی تولید سرما با آمونیاک ، عملاً تبرید به روش صنعتی شروع شد ، که تا به حال راه های گوناگونی برای انجماد و نگهداری مواد غذایی ، در سطح دنیا بکار گرفته شده است .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۶:۵۶ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

صنایع رنگ کاری استاتیک (کوره ای) نور پردازان

صنایع رنگ کاری استاتیک (کوره ای) نور پردازان ، یکی از پیشرفته ترین روش ها برای حــفاظت مخازن ، خــــطوط لوله ، ســـــازه های فـــلزی ، بـــتنی وبـدنه کــشتی ها درروبرو عـــوامل خورنده ی محیط پوشش به وسیله رنگ ها ، رزین ها و عایق ها می باشد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۱:۱۳ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی امیر

تعمیرگاه تخصصی خودروهای چینی امیر ، صنعت خودروسازی چین ، برای ایرانی‌ها اسم آشنایی به حساب می آید ، زیرا که با بیشتر شدن تحریم‌های کشورهای غربی و اروپایی ، چین به تنهایی عرضه کننده مستقیم خودروی خارجی در ایران تبدیل شد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۸:۴۰ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

مرکز ترک اعتیاد بانوان چکاوک در تهران

مرکز ترک اعتیاد بانوان چکاوک در تهران ، اعتیاد اصطلاح اعتیاد فقط به وابستگی به موادی مانند هروئین یا کوکائین اطلاق نمی شود. فردی که نمی تواند جلوی مصرف داروی خاص یا مواد شیمیایی را بگیرد ، وابستگی به ماده دارد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۴:۵۸ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

مفهوم خودروی لوکس در ایران چیست؟

در صنعت خودروسازی جهان، کلاسی وجود دارد که در اکثر اتاق‌ها سهیم است و بیشتر به جای پرداختن به مسائل فنی، به بیان نوعی حس اقتصادی می‌پردازد. Luxury Cars یا همان خودروهای لوکس، معیاری است که در هر کشوری معنای خاص خود را دارد. در برخی کشورها به خودرویی لوکس گفته می‌شود که برندی معتبر مثل ب‌ام‌و، بنز و لکسوس را داشته باشند. در برخی کشورها خودروهای بالای 75 هزار دلار را لوکس می‌دانند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۰:۵۱ توسط:admin موضوع: نظرات (0)